Українська акторка театру і кіно, найбільш відома по ролі Женьки в "Сватах" Анна Кошмал є активною користувачкою соціальної мережі Інстаграм. Сьогодні вона виклала два фото з сином та додала до них зворушливий підпис.

Нагадаємо, нещодавно Анна Кошмал зникла з соцмереж, чим не на жарт розхвилювала фанатів. Виявилося, в що після новин про трагедію на Каховській ГЕС її психологічний стан похитнувся. Як і всі українці, актриса тяжко переживає черговий терористичний акт російських окупантів.

Українська акторка театру і кіно Анна Кошмал

Зіркова мама поділилася фотографіями з маленьким Мишком і написала:

"Мій учитель, мій друг. Друг - той, хто дає повну свободу бути собою, той, хто розкриває в мені найкращі якості. Люблю"

Між іншим, в кінці травня Анна Кошмал пережила напад двох неадекватів. На машину, в якій була акторка, напали два неадекватні та агресивні чоловіки, що намагалися розбити скло та витягти Анну з машини. Більше деталей ви зможете дізнатися у нашому матеріалі за посиланням.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Anna Koshmal (@smorkovkina)

Нові фотографії з сином явно були зроблені в Карпатах, де сім'я нещодавно відпочивала. Шанувальники залишили в коментарях Анні багато компліментів - писали, що вона хороша мама і приклад для наслідування, а також відзначили, що її син дуже схожий на маму.

В коментарях зірці фанати писали: "Гарного відпочинку в Карпатах. Такі ви чудові на тлі неймовірної краси", "Анно, яка ви хороша мама!", "Я люблю гори. На заході України просто добре. Там дуже хороші готелі, котеджі, дерев'яні лазні, ресторани та інше... Добре вам відпочити!".

Реакція мережі на новий пост Анни Кошмал

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою