Про це вона написала у себе в сторіс в Інстаграм.

Зокрема, Регіна отримала запитання від підписників, чи планує вона коли-небудь приїхати в Одесу. На що ведуча невагаючись відповіла, що звісно приїде.

Відзначимо, що Регіна Тодоренко народилася в Одесі, але вже тривалий час живе та працює в Росії. Там же ведуча має родину. Вона вийшла заміж за російського виконавця Влада Топалова, якому народила двох синів.

Згодом, співачка показала шанувальникам кадри з одного із українських міст. Ймовірно, Регіна сумує за Батьківщиною, однак відкрито говорити про війну в державі боїться, або ж просто не хоче.

Хоч телеведуча «Орла і решки» мріє про поїздку наврядчи їй це вдасться. Співачка наскільки зомбована, що навіть не можна сказати жодного слова про терор, який відбувається. Навіть недавні обстріли її рідного міста не розчулили співачку.

Вона продовжує активне життя в росії, відпочиває з путінськими пропагандистами і чекає, коли все закінчиться, щоб потім повернутися додому як ні в чому не бувало.

Регіна вважає «що братські народи повинні помиритися». Звичайно, адже в сімʼї тоді конфлікт народів, вона - українка, а чоловік - рашист.

Не цурається співачка та ведуча отримувати нагороди в країні агресора. Як то кажуть, гроші не пахнуть, навіть якщо вони обмазані кровʼю твоїх земляків.

Зауважимо, що співачка-зрадниця Регіна Тодоренко з жовтня минулого року за рішенням РНБО немає права перетинати кордон України. Судячи з всього поховають співачку теж на росії.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою