Представлення тизеру відбулося в Бразилії (Сан-Пауло) на щорічній презентації Tudum стримінгової платформи Netflix. Згодом відео оприлюднили на офіційному каналі Netflix.

Зокрема, розробники серіалу показали шанувальників нових акторів.

Відомо, що в новому сезоні зʼявляться вже відомі глядачам персонажі: протагоніст (Лі Джон-дже), ведучий (Лі Бен-хон), вербувальник (Гон Ю) та детектив (Ві Ха-джун).

Крім цього, до акторського складу приєдналися актори ТЇм Щи-ван, Кан Ха-ниль, Пак Сон-хун та Ян Дон-гін, які постануть у другому сезоні в якості нових героїв.

На жаль, детальних подробиць розробники не відкрили. Вирішили тримати інтригу перед глядачем. Не назвали і дати премʼєри другого сезону.

Ходять чутки нібито серіал буде на екранах вже в наступному році.

Відзначимо, що перший сезон «Гри в кальмара» був у вересні 2021-го. Тоді серіал набрав неабиякої популярності.

Однак, розробники приготували для шанувальників дещо інше. Щоб було цікавіше чекати другий сезон, було відзнято реаліті-шоу Squid Game: The Challenge в основу якої ліг серіал.

В шоу 456 учасників з різних куточків світу змагатимуться за призовий фонд в 4,56 мільйона доларів. 10-серійне реаліті-шоу знімали у Великій Британії. Прем’єра Squid Game: The Challenge відбудеться на Netflix вже у листопаді цього року.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою