Популярний український продюсер Ігор Кондратюк згадав момент, через який перестав спілкуватися із телеведучою-зрадницею Оксаною Марченко.

Продюсер та телеведуча працювали на одному проекті та нормально спілкувалися. Проте все змінилося після розмови про Донбас у 2014 році.

"Написав різку посаду про Донбас. Оксана захотіла зі мною поговорити на цю тему. І тут ми з'ясували, що Оксана говорить про якогось "народу Донбасу". Про те, що це в Криму було таке волевиявлення. Я їй сказав, що це марення!" Це українська територія! Після цього наші теплі стосунки зійшли нанівець", –розповівКондратюк в інтерв'ю "Українській правді"

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

Він додав, що подальша доля Марченка в Україні зрозуміла. Її ніколи не прийме наша країна і телеведуча назавжди залишиться зрадницею.

"Далішня доля – зрадниця до кінця свого життя. Ганебна зрадниця. Жінка, яка була дуже відомою в Україні і мала колосальну кількість шанувальників, просто взяла помножила себе на нуль у цьому сенсі. Натомість у неї є гроші. Має нафтові родовища. І, мабуть , вважає, що це круто", – сказав Кондратюк.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ігор Кондратюк прокоментував ганебну поведінку співачки Ані Лорак, яка зрадила свою Батьківщину заради російських рублів.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою