Днями зірка "Майстер Шеф" Ольга Мартиновська в «сторизі» свого Instagram зізналася, що цієї весни, коли їхала зі швидкістю 25 км/год на важливу зустріч у Канни, потрапила в ДТП і випадково збила велосипедиста, який виявився громадянином Росії. У коментарях Ольга написала:

"Якогось моменту я побачила на зустрічній смузі велосипедиста, який почав дивно і панічно маневрувати своїм кермом. Я в той же момент натиснула повністю на гальма, а вже через півсекунди почула гуркіт, удар і побачила зелений шолом на своєму розбитому лобовому".

Ольга Мартинівська потрапила в аварію

Як повідомила зірка «МастерШеф», з чоловіком все було гаразд – він відбувся легким переляком, зате у машини Ольги було розбите лобове скло, бампер, капот, фара та крило. Вона, як законослухняний громадянин, викликала швидку і поліцію, але, як виявилося, у Франції, якщо ніхто не загинув на місці, - учасники ДТП розбираються між собою самі. Вже під час розмови Мартиновська зрозуміла, що велосипедист Олег Хохлов – російський іммігрант, який 20 років живе у Франції. Вони домовилися, що їхні страхові компанії зв'яжуться та про все домовляться, проте незабаром росіянин зник. Мало того, Хохлов заявив, що йому байдуже "на якусь страхову з якоїсь України" і написав Мартиновській зневажливий лист. Гроші за ремонт авто Ользі ніхто не компенсував. Розбирання продовжуються досі.

Ольга Мартиновська потрапила в аварію

У коментарі Мартиновська, яка завжди контролювала емоції, не дотрималася:

"І тут я пошкодувала, що ця падла цілою і неушкодженою злізла з моєї розбитої машини і почала балакати мені ще й нерви. Ссс*ка! Він уже 20 років живе у Франції. Але на 100% залишився російським ч**м. Не відмовляйте собі в ненависті.Робіть це на повну.І не докоряйте собі за бажання вбивати.Бо у мене воно божевільне!!, - сказала Ольга Мартиновська.

Ольга Мартиновська потрапила в аварію

Нагадаємо, що раніше Clutch розповідав про фіналістку "МастерШеф-5" і найяскравішу і найбагатшу учасницю шоу - Катерину Велику і про те, як виглядає вона в реальному житті - ти здивуєшся через ці фото

Суддя "МастерШеф" Мартиновська на тлі чуток про роман з Ярославським не стрималася: "Вова, запропонуй мені..."

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою