Раніше телеведуча Маша Єфросиніна, яка є засновницею благодійного фонду, послом України на міжнародній арені та відкрито висловлюється проти війни, була дуже близька до своєї молодшої сестри Єлизаветою Ющенко. Однак після початку повномасштабного вторгнення окупантів на територію України, як стверджує Марія, вони майже не спілкуються. На запитання журналістів щодо їхніх взаємин Єфросиніна завжди відповідає – «це складна тема для її сім'ї».

Нагадаємо, що молодша сестра Єфросіної вже давно живе у Москві. Після розлучення з сином президента Ющенка дівчина вийшла заміж за російського бізнесмена (імені, якого не розкриває) і народила сина. Ліза, як і її старша сестра, дуже активна в Мережі, але на відміну від Єфросиної, на її сторінці в Instagram завжди «тиша і благодать» - вечірки, фото з відпочинку в модному вбранні, а також знімки з новими друзями та дітьми.

Фото з Instagram Єлизавети Ющенко

Фото з Instagram Єлизавети Ющенко

Фото з Instagram Єлизавети Ющенко

А днями сестра Єфросиніної вперше заговорила про мир. Так, 9 червня 2023 року, Єлизавета на честь свого Дня народження, розмістила посаду, в якій заявила, що другий рік поспіль мріє, щоб «закінчилося пекло та настав світ». У кадрі щаслива сестра Єфросиніна позує на тлі моря в елегантному білому костюмі та капелюсі.

У коментарях було багато привітань від друзів та знайомих. Усі бажали дівчині щастя, проте старша сестра нічого так і не написала.

Нагадаємо, що в день повномасштабного вторгнення Росії на територію України, Ліза Ющенко розмістила в Instagram зображення українського прапора із закликом зупинити війну, а потім більше жодного разу не висловлювалася про війну.

Дивись відео на тему:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою