Останнім часом популярна співачка Софія Ротару, якій вже 75 років, рідко виходить на зв'язок із шанувальниками. Єдине, на що реагує знаменитість так це злочинні дії Росії проти України та значні події в сім'ї. Так, сьогодні, 30 травня, єдиній онучці артистки Соні Євдокименко виповнилося 22 роки. З самого ранку в «сториз» мікроблогу Ротару з'явився пост-вітання, на якому можна побачити ефектну білявку з гарними очима. Соня позувала сидячи за столом у милій сукні в горошок.

Софія Ротару привітала внучку з Днем народження

"Happy Birthday", - коротко привітала внучку знаменита бабуся.

До привітань уже встигли приєднатися і мати з татом іменинниці.

Вітання від мами - Світлани Євдокименко

Вітання від тата - Руслана Євдокименка

Зазначимо, що Соня Євдокименко вже кілька років живе у Нью-Йорку (США). Там вона навчається в університеті, а у вільний від навчання час підробляє моделлю. Якийсь час тому онука Софії Ротару повідомила, що на літо переїхала до Лос-Анджелеса по роботі.

Внучка Ротару переїхала в Лос-Анджелес

На особистому фронті у дівчини теж усе гаразд. Ось уже більше двох років вона зустрічається з віце-президентом з маркетингу компанії Readdle, яка співпрацює з Apple Денисом Ждановим, який у 2018 році потрапив до списків журналу Forbes, як один із 30 успішних підприємців Європи молодше 30 років.

Деніс Жданов

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою