Українська акторка театру і кіно Анна Кошмал регулярно взаємодіє зі своїми шанувальниками на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Цього разу актриса показала у сторіз кілька купальників, серед яких вона обирала один для себе. До речі, не так давно Анна Кошмал порадувала підписників серією ніжних фото у квітах, побачити їх ви можете, перейшовши за посиланням.

Українська акторка Анна Кошмал: так виглядає та сама Женька зі Сватів зараз.

До речі, саме фанати допомагали акторці обирати купальник - вона зробила інтерактивне опитування в сторіз. Хоча більшість прихильників проголосували за інші варіанти, Анна віддала перевагу саме мінімалістичному суцільному білому купальнику.

Анна Кошмал просить у підписників допомоги з вибором купальника.

"Шкода, що ви не оцінили саме білий, тому що після примірки я обрала саме його", – підписала Анна Кошмал світлину в купальнику.

Так, Анна потім продемонструвала, як на ній сидить один з купальників. Шанувальники не залишили без уваги те, що у їх улюбленої акторки ідеальна фігура.

Анна Кошмал демонструє купальник на своїй стрункій фігурі.

Акторка поїхала купатися до басейну не сама. Компанію їй склав 4-річний син Михасик, з яким знаменитість гралася в ігри та вчила його плавати.

Нагадаємо, що ми вже писали про секрет стрункості Анни Кошмал: це здорове харчування та регулярне заняття йогою.

Анна Кошмал вчить сина плавати у басейні.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою