Христина досить часто ділиться особистим життям у соцмережах. Вона активно веде сторінку про материнство, подорожі та благодійність, якою жінка активно займається у цей непростий для українців час.

Нещодавно вони з чоловіком Григорієм відвідали премʼєрний показ документального фільму "Життя на межі". Христина поділилась відео, на якому красується з чоловіком модному образі в чорно-білих тонах, на тонкій талії видніється акцентний поясок від модного будинку Christian Dior та сумкою-торбинкою від Louis Vuitton.

Не дивлячись ні на що, жінка продовжує зачаровувати підписників своїм чарівним зовнішнім виглядом. Помітно, що жінка старається приділяти увагу не лише дітям та зірковому чоловікові, а й собі коханій.

З постійною матусиною турботою троє синів швидко ростуть - все знають, обізнані та кмітливі. Жінка займається спортом сама і привчає до цього діток, і саме в цьому секрет її стрункості.

За 15 років разом пара пройшла через вогонь і воду, але, звісно, не без складнощів у стосунках. Григорій Решетник не приховує, що під час війни бувають надто емоційні моменти у їхній родині.

"Христинка дуже емоційна. Вона вибухає одразу і все летить квартирою, потім заспокоюється. Потім складно зі зборами, з пунктуальністю", - раніше зізнався Григорій.

Нагадаємо, що українська телеведуча з «Все буде добре» Надія Матвєєва травмувалася прямо під час зйомок. Жінка розбила лоба і їй було надано першу медичну допомогу. Деталі тут

Дивіться відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою