З початку війни співачка Камалія разом зі своїм чоловіком-мільярдером Мохаммадом Захуром активно допомагає Україні. Артистка регулярно виступає на благодійних концертах в Україні та в інших європейських країнах. Часто на цих заходах вона з'являється разом із своїм впливовим чоловіком. Так, напередодні Камалія разом із Захуром побувала на благодійному фестивалі у Нідерландах. Про це артистка розповіла у своєму Instagram.

"Була вчора щаслива заспівати на Freedom Festival у Нідерландах, а особливо співати українські пісні з нашими українцями! Величезна подяка меру міста Гемерт пану Міхіелю ван Віну та всьому народу Нідерландів за допомогу Україні! 🙏", - написала Камалія під фотографіями.

Нагадаємо, що нещодавно Камалія приїжджала в Україну, проте після від'їзду до Лондона, де наразі проживає її родина, співачка раптово нарвалася на критику на свою адресу. З цього приводу вона опублікувала велику посаду.

«Крім зобов'язань перед країною, я маю зобов'язання перед дочками, моїми принцесами. Я залишив їх із татом у Лондоні, а сам живу в Україні зі своїм народом, ризикуючи, як і кожен українець, займаюся благодійністю, виїжджаю за кордон, щоб поширити імідж України, збирати пожертвування, просити допомоги, і мої нещодавні візити до Пакистану не були виняток. Тепер, якщо мої діти просять мене залишитися з ними хоча б під час шкільних канікул та трохи повеселитися, чому це така велика проблема для деяких моїх співвітчизників?!! Я справді не розумію...»,- написала Камалія.

А що ти скажеш із цього приводу?

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою