Чия дитяча мрія про шлюб з олігархом збулася?

Оля і Вадим Полякови

Співачка не один раз розповідала про своє знайомство з нинішнім чоловіком Вадимом. Вже тоді він був багатим і подейкують що він приклав руку до популярності Ольги як співачки.

Однак в їхньому випадку не так сталося, як гадалося. Ольга в кінці кінців стала знаменитою співачкою, а чоловік збанкрутував.

Олександра Ніколаєнко та Філ Раффін

Модель з України вийшла заміж за американського мільярдера, власника мережі казино Філа Раффіна.

Перепоною їхньому коханню не стала навіть різниця у віці, яка становила 46 років. Вони щасливі в шлюбі з 2008 році. Більш того, у них двоє дітей - син Річард і дочка Малена.

Ольга Громова та Саймон Джекмен

Ольга Громова - український дизайнер. Ця розкішна жінка живе казковим життя. Багато років тому вона зустріла англійського бізнесмена Саймона Джекмена. Зараз вона з чоловіком мешкає в Лондоні.

Іванна Онуфрійчук та Алмаз

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук з чоловіком Алмазом живе як у казці.

Вона регулярно отримує від чоловіка коштовні подарунки, а головне вони щиро закохані.

У листопаді 2022 року вони зіграли казкове весілля. Іванна блищала в декількох сукнях, а церемонія відбулася в дуже красивому місці.

Камалія та Мохаммад Захур

У 2003 році українська співачка Камалія вийшла заміж за пакистанського мільйонера Мохаммада Захура. Зараз співачка виступає на благодійних концертах на підтримку України, а Захур, за її словами, допомагає армії.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою