Зірка Студії "Квартал 95" вдався до пародії чолов'яги і використовуючи весь свій артистичний арсенал змусив українську публіку сміятися.

Юрій Великий випустив нову пародію і не прогадав, бо історія про чоловіка, який в ніч проти 6 лютого намагався викрасти тіло Володимира Леніна з Мавзолею отримала свій ласий шматок переглядів і коментарів.

У новому відео Юрій втілив образ зловмисника і показав, як проходив допит чоловіка у відділку поліції. Звісно, як все відбувалося не знає ніхто, крім того бідолаги та його катів, однак можна припустити, що більше така ідея йому не спаде на думку.

На запитання офіцера, що чоловік робив у Мавзолеї, той відповів, що ходив на екскурсію. А пішов о 2 ночі, бо йому сказали, що вночі дешевше. Як же це кумедно і водночас без сенсу.

Врешті, "чоловік" зізнався, що насправді Ленін був потрібен не йому:

"Мені він не потрібен був, мене попросили його привезти. Я звичайний доставник піци. Мені сказали дві піци і одного Леніна привезти на проспект Леніна", - пояснив "чоловік".

Він додав, що замовник пояснив, що треба негайно звільнити Мавзолей для "якогось іншого кремлівського чоловічка". Втім, для кого, замовник не уточнив. Хоча ми з вами і так добре розуміємо для кого.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою