Телеведучий, а заодно і багатодітний батько Анатолій Анатоліч як і всі чоловіки, які залишилися в тилу, змушений переживати розлуку зі своїми трьома нащадками.

У зв'язку з повномасштабним вторгненням до України багато українських сімей покинули свої домівки у пошуку безпечного місця і поїхали за кордон.

Дружина шоумена разом з їхніми трьома дітьми покинули країну і подалися до Європи, а саме до Франції.

Одну з таких зворушливих зустрічей з однорічним сином Нілом шоумен показав в Instagram. Зірковий тато не бачив сина цілий місяць і засумував за ним. Хлопчик був неймовірно щасливий побачити тата та радісно побіг до нього в обійми.

Анатоліч з розумінням ставиться до такого рішення, яке вони з дружиною прийняли свого часу заради безпеки дітей. Проте сум дає про себе знати і бажання хоч на хвилинку побачитися з ними - дуже сильне.

"Так, я розумію що без розставань, не буває зустрічей, але ж хай йому ці розставання.... Мої розставання з дітьми- це найменша ціна, яку я можу зараз платити. Я все ж таки маю змогу їх бачити, хоч і не так часто, як мрію. Але я мрію, щоб всі родини були разом. Щоб всі закохані були поруч одне з одним. Щоб весна принесла нам перемогу", - сказав Анатоліч.

Прихильники цієї родини не залишили пост артиста без уваги і написали:

"Це дуже мило", "Я ледь не заплакала", "Як же це зворушливо".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою