Тарас чітко розуміє що за ситуація зараз у країні, однак не вбачає користі від своєї участі в бойових діях, намагаючись здобути перемогу на культурному фронті.

Однак зрозуміло, що не всім до вподоби його позиція, існують і хейтери, які не можуть прожити і дня аби комусь щось не пред'явити.

Тому Цимбалюк прийняв рішення відповісти таким людям і поставити всі крапки над "і".

"Коли тобі пише якийсь диванний критик: йди на передок, йди в окоп. Я не хочу людині в абзацах пояснювати, що своєю медійністю я можу набагато більше користі принести, перебуваючи тут. Що буде тоді, якщо всі зараз підуть на передову і хто буде волонтерити, допомагати цим людям? Пишуть же хто? Ті, хто сидять вдома. В них багато часу", - сказав актор під час розмови з Григорієм Решетніком.

За словами артиста, розуміння своєї користі тут, а не на фронті прийшло тоді, коли йому з колегами вдалося назбирати чималу суму на потребу армії:

"Коли з акторами зробили свій благодійний аукціон, почали збирати гроші на швидку допомогу. Зібрали 50 тисяч євро наприклад, я зрозумів, що ось тут сила того, що я можу використовувати свою медійність як допомогу. Коли ми влітку зробили виставу, з кожної вистави ми щось намагаємось купити. Я сам собі потиснув руку і сказав: "Чувак, тут ти будеш набагато корисніший", - пояснив Цимбалюк.

На питання про призов до вступу до лав ЗСУ Тарас відповів, що відвідував військкомат:

"Прийшла повістка, я так зрозумів, попитав знайомих, всім мого року народження у місті Корсунь, це ж моє рідне місто. Пішов, звісно, до військкомату. Пройшов медогляд і поки що на цьому все", - розповів актор.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою