Танцівниця та переможниця проєкту "Танці з зірками" вирішила розповісти фанатам про особисте горе та біль від утрати близької людини, який рано чи пізно відчуває кожен з нас.

10 лютого тато Ілони мав святкувати свій день народження, тому в цей день вона присвятила йому зворушливий допис в Instagram.

"Мій любий татку, сьогодні був би твій день народження, але ти тепер мій янгол-охоронець і ось вже дев'ять років я лише можу роздивлятися наші світлини і згадувати приємні спогади про те, яким було наше життя", - написала Ілона.

Жінка в память про батька зробила унікальне відео з архівними світлинами та показала всім. Це була туга за рідною людиною, яка була частиною життя танцівниці та наповнювала його приємними емоціями. На жаль, втрата рідних - це розпач і біль, який часто з нами до кінця наших днів.

"Мій рідний, ти навіть не уявляєш, як сильно мені не вистачає тебе, твого сміху, твоїх порад, твого сильного плеча. Коли ми переїхали в новий будинок - перша думка була про тебе. Я так хотіла, аби ти пишався мною, аби побачив мої досягнення, своїх чудових онуків і завжди був поруч. Люблю, пам’ятаю і для мене ти назавжди в моєму серці", - звернулася до батька Ілона.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою