Олег Винник із початку повномасштабного вторгнення росії повністю зник із інформаційного простору. Багато хто гадав, куди дівся і чим займається підкорювач жіночих сердець, поки в Україні триває 8 місяць жорстокої війни. Розкрити всі карти спробував харизматичний ведучий Слава Дьомін у своїй передачі СлаваПРО.

Слава Дьомін розповів, чим зараз займається Олег Винник

Як виглядає Олег Винник після важкого лікування в Німеччині
Як виглядає Олег Винник після важкого лікування в Німеччині

"Олег взагалі нічого не постить у соцмережах, не дає інтерв'ю, і про його особисте життя за ці майже вісім місяців нічого не відомо. Але я нещодавно спілкувався з Валерієм Харчишиним, і він розповів про те, що у Львові дізнався, як допомагає Олег Винник", - каже Дьомін.

Згодом з'ясувалося, що співак не просто дає концерти в Німеччині, а всі виручені кошти передає на потреби ЗСУ. Зокрема, Винник купує за кордоном автомобілі, які відправляє на передову.

"Справа в тому, що Харчишин поспілкувався із спільним знайомим, який допомагав переганяти автомобілі для військових, на які давав власне гроші Олег Винник. Про таку допомогу від Олега Винника писав також чоловік співачки Оксани Білозір продюсер Роман Недзельський. Але сам Олег у публічному просторі про це взагалі ніде не заявляє", - додав ведучий.

Як виглядає Олег Винник після важкого лікування в Німеччині
Як виглядає Олег Винник після важкого лікування в Німеччині

Раніше ми писали про те, що адвокат Олега Винника вийшла на зв'язок і заявила, що справді її клієнт зараз перебуває у Німеччині. За її словами, Олег уже півроку проходить курс лікування. Мовляв, про проблеми зі здоров'ям король вовчиць повідомляв ще до початку війни. Він навіть скасував кілька концертів через проблеми з горлом, але з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну про це всі швидко забули.

Пізніше друг Олега, Роман Недзельський, також дав коментар про стан та поведінку артиста. Чоловік заявив, що Винник тривалий час хворіє.

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою