Українська актриса Анна Кошмал, яка здобула популярність завдяки ролі Жені Ковальової у комедійному серіалі "Свати", не перестає відверто говорити зі своїми шанувальниками. Цього разу вона порушила тему російської мови, якою продовжують розмовляти тисячі українців.

Женька зі "Сватів" приструнила зірок, які не хочуть розмовляти українською

Анна Кошмал
Анна Кошмал

За словами Кошмал, ще до початку повномасштабного вторгнення вона почала говорити українською. А нещодавно в особистому Instagram-акаунті Анна нарешті зізналася, як ставиться до зірок, які не можуть спілкуватися українською мовою.

"Не розумію, як можна мати таку потужну зброю проти ворога як мову і не користуватися нею. Одні виправдання, немає жодних конструктивних аргументів, щоб продовжувати говорити ворожою мовою, коли зараз, особливо зараз, так важливо своє! Усі навчаються, потроху переходять, комусь дуже складно, але тут головне бажання та практика", - зазначила Женька із "Сватів".

Анна Кошмал почала говорити українською.
Анна Кошмал почала говорити українською.

На запитання, чи було складно перейти актрисі на українську мову, Кошмал відповіла:

"Це частина моєї професії, з мовою у мене і так було все ок. Але щоб повністю перебудуватися знадобився час. Відверто кажучи, я досі іноді роблю помилки, але все менше і менше", - сказала актриса.

Анна Кошмал почала говорити українською
Анна Кошмал почала говорити українською

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з настанням осені фарби за вікном змінюються і, мабуть, кожен із нас хоч раз відчував апатію, сонливість і не хотів нічого робити. Не винятком стала і зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал .

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою