Старша дочка колишньої телеведучої, а нині головного фахівця з етикету, яка вчить жінок бути «справжніми леді» Ольги Фреймут – 16-річна Злата Мітчелл вже давно веде самостійне життя у США.

Ольга Фреймут з ​​дочкою Златою Мітчелл

Дівчина вже встигла обзавестися хлопцем та власними соцмережами, де регулярно «постіє» свої фотографії, деякі з яких викликають неоднозначну реакцію в Мережі.

Так, днями Злата поділилася знімками, де позувала у джинсах та міні-топі без бюзгальтера. Це викликало обурення у шанувальників Фреймут. Деякі користувачі соціальних мереж були збентежені, що у такої стриманої та правильної мами виросла така «розв'язна» дочка.

«Так дивно зараз бачити таку дитину від такої "правильної матусі", якій завжди все і все не подобалося, яка в кожному знаходила ЗАВЖДИ ЩО НЕПРАВИЛЬНЕ І НЕ ТАКЕ... Критикувала кожного у своїх програмах стільки років, що згодом мені від однієї її появи вже ригати хотілося. Мала всіх людей критикувати, краще б свою власну дитину виховувала :) Це йому карма :). Вона заслужила», «Це приклад справжньої леді? Дочка нашої Леді Олі?», «Я просто була дуже здивована, що в Ольги така розкріплена дочка. Вона ж завжди так усіх навчала та принижувала. Має їй написати, щоб вона краще займалася собою та вихованням своїх дітей, ніж роками людей обсирати по телебаченню на всю країну. Мені просто насправді стало смішно :)», - писали у коментарях.

А що ти скажеш із цього приводу?

Нагадаємо, що наприкінці червня молодшій дочці телеведучої Ольги Фреймут та генерального директора «Нового каналу», продюсера Володимира Локотка Євдокії виповнилося 5 років. У Мережі з'явилося рідкісне фото малечі.

Відома українська ведуча Оля Фреймут має трьох дітей. Старшу Злату зірка народила 2006 року в Лондоні від британця Нілу, з яким незабаром розлучилася. 2016 року телеведуча вдруге вийшла заміж за генерального директора Нового каналу Володимира Локотка і народила йому сина, а за рік доньку.

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою