Популярна українська телеведуча Надія Матвєєва, яка раніше розповіла про стосунки з чоловіком на 20 років молодше ее, поділилася, як до нових відносин поставилася її сім'я.

Матвєєва зазначила, що з сім'єю познайомила коханого ще до початку повномасштабної війни в Україні.

Спочатку вони відреагували нормально, проте як тільки знаменитість з'їхалася з обранцем, все змінилося.

"Мама і син його не дуже сприймають. Напевно, ця близькість, яка між нами є, вже якимось чином може не влаштовувати. Я тепер не тільки їм належу", - розповіла Надія.

Близькі надії переживають, що чоловік переслідує по відношенню до неї меркантильний інтерес. При цьому сама Надія запевняє, що це не так.

"Я бачу, що це не так. Я живу з чоловіком і бачу його ставлення до мене. Думаю, йому неприємно те, що йому не довіряють мої близькі", - сказала вона.

Матвєєва додала, що у нового коханого також є діти, проте через війну вона поки що з ним не знайома.

Крім того, Матвєєва поміркувала про весілля з бойфрендом. Телеведуча зізналася, що чоловік вже натякнув на бажання оформити відносини офіційно, правда поки що зробив це без кільця.

"Ми спілкувалися по відео і він сказав: "Я хочу одружитися з тобою. Вийдеш за мене заміж?". Виходить, що я сказала "так". Це не вважається пропозицією, тому що немає кільця. І це не я сказала, А він – тому що хоче влаштувати красиву пропозицію", – поділилася знаменитість.

Дивись відео:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою