Сьогодні, 25 червня, на офіційному Youtube-каналі СТБ вийшов черговий випуск програми " як ти?"з Григорієм Решетником. Цього разу популярний ведучий розмовляв зі своєю колегою самої народної ведучої України – Надією Матвєєвою, яка вперше зізналася про свої нові стосунки з чоловіком значно молодшим за неї.

" я б і зараз тримала це в секреті, тому що він взагалі не публічна людина, не має відношення до телебачення. Але за цей рік ми не тільки насолоджувалися життям, але у нас були і випробування - війна. Ми стали настільки близькими, що я можу щось про це розповісти...",- зізнається Матвєєва.

Їх познайомили спільні знайомі. За словами Надії, молодий чоловік навіть не знав, що вона знаменитість. У нього немає соцмереж. Коханий Матвєєвої працює в сфері пов'язаної з медициною, де конкретно, телеведуча неї уточнила.

Популярні новини зараз

Віра Кекелія вперше після пологів назвала ім’я новонародженого сина: "У нас з Ромою..."

16-річна дочка Фреймут у пікантному міні засвітилася у нічному клубі Лондона – а мама в курсі?

Даша Кацуріна на тлі чуток про роман із Дантесом заявила про несподіваний поворот у житті: "Я вирішила"

Мріяли про дім та п'ятьох дітей: у родині актриси Катерини Тишкевич сталося горе

Показати ще

Про різницю у віці:

" Я не думала, що я буду з цим чоловіком, тому що у нас відчутна різниця у віці. Він молодший за мене на 20 років. Раніше я вважала, що якщо хлопець молодший за мене – це табу в стосунках. Мої стереотипи зруйновані життям. Ми обговорили нашу різницю у віці, коли почали жити разом. Так, це виклик для нас, але це – прекрасно!... Я відчула, що Він – моя людина. Я розуміла, що цей чоловік молодший, але він цікавий співрозмовник, мені все в ньому подобалося», - говорить Матвєєва.

НАДІЯ вже встигла познайомити свого молодого коханого з сином і мамою.

" це сталося ще до війни, і це сприймалося нормально. Але коли наші відносини перейшли на новий етап, і ми стали жити разом, ставлення змінилося. Мама і син його не дуже сприймають. Я тепер не тільки їм належу. У мого хлопця є діти. Але я люблю цього чоловіка, і нам дуже добре разом. Багато пар під час війни ламаються, а ми, навпаки, такими близькими стаємо ... "

Нагадаємо, що Надія була заміжня двічі. У неї є син, якому 29 років.

Дивись відео:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні