Боксера В'ячеслава Узєлкова і фітнес-тренера Марину Боржемську завжди вважали однією з найміцніших і найкрасивіших пар в українському спорті. Однак після 20 років шлюбу в 2018 році вони несподівано розлучилися. Минув час, після декількох спроб налагодити особисте життя, В'ячеслав, нарешті зустрів свою любов і повідомив, що знову одружується. Марина теж намагається будувати нове життя разом зі своїми дітьми.

Так, днями Боржемська показала серію фотографій з молодшою дочкою Олівією. В кадрі вони позували разом. 9-річна дочка Узелкова ніжно притискалася до своєї мами.

"Життя йде і не зупиняється ні на хвилину, навіть під час війни. Я часто розмірковувала, як люди жили під час воєн. Створювали мистецтво, народжували дітей, виходили заміж, розлучалися...здається, як це можливо, коли за вікном війна, вибухи і смерть. Але в певний момент, ні, ти не звикаєш, ти просто розумієш, що немає зараз вибору. Вагітні не можуть відтягнути пологи на 4 місяці, ви не можете продовжувати жити з людиною, якого не любите, оскільки забираєте час і у нього, і у себе, і ви не можете зупинити любов, коли зустрічаєте свою людину, а ще вам потрібно продовжувати працювати і заробляти гроші на життя. У тому числі, щоб допомагати своїй країні перемогти. Все це звичайно залежить від умов, в яких кожен зараз знаходиться. Але головне одне – ми не можемо зупинити життя. Ми не можемо зупинити світ. Можемо нагадувати щодня, що війна в Україні не закінчилася. Повномасштабна війна йде 4 місяці. Ми всі змінилися, але продовжуємо жити. Кожен у своїй новій реальності і в нашій спільній», - написала Марина.

У мережі тут же відреагували. Хтось запитував про сина Роберта, інші просто захоплювалися тим, якою красивою виросла Олівія і відзначали, що дівчинка дуже схожа на тата.

Популярні новини зараз

Як виглядає чоловік Інни Білоконь: з молодим Андрієм Данилком не зрівняється

Віра Кекелія вперше після пологів назвала ім’я новонародженого сина: "У нас з Ромою..."

16-річна дочка Фреймут у пікантному міні засвітилася у нічному клубі Лондона – а мама в курсі?

Надя Дорофєєва задерла ноги і згадала про минуле: "Останнього разу таке робила в школі"

Показати ще

"Красуня мама і доця❤️", » Татова копія🙌", - писали в коментарях. А що ти скажеш з цього приводу?

Нагадаємо, що українська тренер і ведуча Марина Боржемська вирішила влаштувати дітям міні-канікули в одному з найкрасивіших міст України. "Мої львівські стиляги": як виросли її діти від Узелкова.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні