Напередодні стало відомо, що замість Анатолій Анатоліча партнером Лілії Ребрик у програмі "Ранок з Україною" на каналі 1+1 став відомий блогер, радіоведучий та інтерв'юер Слава Дьомін. Пара вже провела кілька спільних ефірів і ось що з цього вийшло.

Так, у своєму Instagram Лілія опублікувала фото, де позувала разом зі своїм новим партнером. На ній був стильний рожевий комбінезон з широкими брюками і значним декольте. Доповнили образ білі туфлі на шпильках, стильна укладка і макіяж.

"Підпишіть фото на честь першого ефірного тижня @slavademin_official в ролі ведучого" ранку з України» Не не стримуйте свої емоції. P. S. @anatoliyanatolich все і всіх тримає під контролем😂, як бачите)))»,- написала Лілія.

Першим відреагував Слава Дьомін:» Колишній і теперішній😏 😀 ☀️", - пожартував радіоведучий.

Йому відповів» колишній " Ребрик-Анатолій Анатоліч, який, судячи з усього, повернувся до сім'ї у Францію. "Виведіть отого зі студії".

"Якщо це доречно, то мій підпис такий" летить ходою, ми вийшли з травня....."Парочка " Твікс" 💕💕💕💕💕💕💕🙏🙏🙏», «Чудовий ранок із трьома персонажами з шоу"Ранок з Україною"... ▼ мирного усім неба над головою! 💙 🌼 ", «Життя прекрасне розумниця ангел красивий", - коментували в мережі.

Схоже, новий тандем-Ребрик і Дьоміна припав телеглядачам до смаку. А що ти скажеш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 27 лютого Ірині Горовій вдалося вивезти дочку Настю і сина Андрія з-під Києва. Сім'я прийняла рішення виїхати в Європу. Через 2 місяці продюсер прийняла рішення повернутися до роботи в Києві, але дітей залишила в Іспанії, оскільки в Україні на сьогоднішній день немає абсолютно безпечного місця. Рішення мами дуже образило 13-річного підлітка, поділилася Горова в інтерв'ю Славі Дьоміну для YouTube-проекту"Слава+"

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою