Після перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні-2022, до всіх учасників групи прикута пильна увага.

Так, новим крашем українок став талановитий сопілкар Тимофій Музичук, який і виконує приспів пісні "Стефанія".

Детальніше про нового улюбленця дівчат, скромного і талановитого хлопця розповів на своїй сторінці в соціальній мережі "Зірковий шлях".

Тимофій Музичук народився і виріс у селі на Волині. Його мама працює вчителькою бандури в музичній школі, а у бабусі був фольклорний ансамбль. Сам же Тимофій за освітою музикант-фольклорист. Саме завдяки його таланту пісня" Стефанія " отримала соло на сопілці і фольклорний мотив.

Популярні новини зараз

Суворо 18+: у Мережі показали кадри, зняті після нічного обстрілу Одеси

Дід годував Сталіна, вітчим лупив палицею, а батько —НКВДист: невідома правда про родину кремлівського диктатора путіна (ФОТО)

Напівголого Дантеса заскочили з Дашею Кацуріною: більше не ховаються (ВІДЕО)

Як виглядає єдиний син Наталії Сумської: не тільки вродливий, а й талановитий красень

Показати ще

"Сопілкар Тимофій Музичук-новий краш. Сромний, але неймовірно талановитий хлопець з Kalush Orchestra запав дівчатам в саме серце. Кажуть, він вже зустрів свою любов. Втім, поки хлопець не коментує особисте життя", - йдеться в повідомленні"Зіркового шляху".

Підписниці залишили безліч коментарів під публікацією: "Ну як завжди. Тільки думаєш від він тієї єдиний. А він вже зустрів своє кохання🙄", "Тимофій — то любов! Світла людина, скромний і неймовірно талановитий ❤️ саме за ним підспівує зараз усенька Європа, величезний відсоток перемоги — завдяки йому 🔥 ви бачили як він реагував на балі і згодом на перемогу? Ну, краш же ж 🔥", "Ось тобі, тут дівчата тільки настроїлися,а все, вже зайнятий... Ну що ти будеш робити🙃 😅Ну він дуже милий хлопець, щастя йому🔥".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні