На початку війни Олександрі Зарицькій, як і більшість українцям, довелося терміново виїхати з Київської області через навалу російських окупантів. Евакуюватися з рідного дому їй допоміг батько. У той час він перебував у Макарові, куди спочатку зайшли російські війська, тому чоловік зрозумів – Ірпінь буде наступною метою орків. Так, кілька місяців Олександра жила далеко від дому, а як тільки Ірпінь звільнили – поїхала, подивитися, в якому стані її майно.

Олександра Зарицька
Олександра Зарицька

"З того, що мало цінність для мене, нічого не взяли. Фото, картини, які я малювала – це все залишилось. Вкрали досить дивні речі, як на мене, наприклад, сушарку для рушників з ванної кімнати, забрали величезні електричні батареї. Звичайно, перерили всі речі, перелопатили коробки з-під iPhone, мабуть, думали, що там лежали телефони», – розповіла солістка групи Kazka Олександра Зарицька в «Ранку з Україною».

І хоча артистка відвідала будинок, жити там поки не наважується, впевнена – повертатися поки небезпечно, адже Київська область нашпигована мінами.

«Ми залишились там переночувати, а на другий день прийшли сапери. Передивились усе і розповіли нам чимало жахаючих історій. Наприклад, про те, що міни залишають під бачком унітазу, в пральних машинках, у взутті та навіть під матрацами», – поділилася вражаючими прикладами артистка.

Популярні новини зараз

Цибульська показала свого коханого, який підозріло схожий на Дзідзьо: навіть зачіски однакові

Вже не встає з ліжка: актрису Катерину Тишкевич відправляють на обстеження в Європу через невідому хворобу

Море білих троянд, селфі біля труни і гармонь: у Москві другий день прощаються з Юрієм Шатуновим (ФОТО)

Від колишньої Хюррем не залишилося і сліду: як змінилася Мер'єм Узерлі після пластики і дієти (фото)

Показати ще

Якщо з житлом Зарицької орки обійшлися більш-менш обережно, то машину, яка стояла на вулицы, цілої не залишили.

Олександра Зарицька
Олександра Зарицька

"Еа одній машині ми виїхали, а іншу залишили під будинком. І чомусь вони вирішили побити її сокирами. Мабуть, через те, що не змогли її угнати – ключів удома не було. Побили добряче і вкрали акумулятор, тож на ремонт доведеться нормально витратитися», – прокоментувала солістка групи «KAZKA».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що співачка Саша Зарицька вперше з початку війни приїхала в Ірпінь і показала своїй аудиторії масштаби руйнувань після оборони міста. Раніше співачка ділилася, що їй страшно повертатися в зруйнований Ірпінь, тому всі сили вона направила на благодійні концерти, допомагаючи таким чином армії і народу України.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні