Популярний український актор з "Кварталу 95" Євген Кошовий поїхав до Харкова, щоб провести концерт в метро. Йому склали компанію колеги по цеху: Олександр Пікалов, Валерій Жидков, Юрій Великий, співаки Віталій Возловський і Ріапобой.

Фотографіями з поїздки він поділитися на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Харківзалізобетон-саме такий шеврон подарували хлопці, коли проводжали нас додому. Люди 77 днів в метро не виходячи на вулицю (не всі, але більшість). Ви неймовірні, мужні і сильні 😎 тому що українці благодарны вдячні за гостинність і віру в перемогу. Слава Україні", - підписав знімки Євген Кошовий.

Популярні новини зараз

Чоловік Гайтани полонив її серце: Мозгова розставила всі крапки над "і", чому пішла від Пономарьова

"Алінкин чоловік": Зібров натякнув, що Гросу і Полянський одружилися під час війни

Настя Каменських підігріла чутки про свою вагітність: "Пологи очікуються восени" (фото, відео)

Як виглядає єдиний син Наталії Сумської: не тільки вродливий, а й талановитий красень

Показати ще

Передплатників актора збентежили зміни в зовнішності актора. Багато відзначили, що він сильно додав у вазі: "щось Женя дуже поправився)", "досить жерти...."; "Ось це Харі пороз'їдали на державних харчах!"; "Це наші хлопці, наші захисники повинні роздавати автографи, а не Пікалов, наїв хорошу коробку на державні грн, От би пішов на підтримку оборони країни"; " Кошовий, а що ж тебе так рознесло?Брак їжі напевно?!", "Ой дуже гарні ви хлопці, але жерти треба менше😂 😂 😂на Байрактар Ньюс вас по одному показують, бо образва ви в екран не влазите","почни себе приводити в порядок".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні