Євген поділився з журналістами, що перед початком війни вони з коханою дівчиною збиралися виїхати в Одесу на зйомки, але о 5 ранку 24 лютого коханій подзвонили і сказали, що почалася війна.

Більше двох тижнів пара провела в заблокованому Гостомелі під постійними обстрілами. А під час одного з них Синельников вирішив зробити коханій пропозицію.

"На самом деле я был готов к этому, просто искал какой-то классный романтический момент. А однажды под обстрелами понял, что просто могу не успеть это сделать, и решил действовать. У меня даже кольца не было, но оно было и не нужно. Получилось даже более романтично. Потому что придумывать, бросать обручальное кольцо в бокал или что-то такое – это уже все делали, а вот так, под обстрелами, когда бьют "Грады" – такого еще никто не делал", – розповіла режисер.

Кохана жінка зірки, звичайно ж, відповіла "Так!" і не змогла стримати сліз.

Зазначимо, у Євгена є син від першого шлюбу, а також він виховує двох дітей майбутньої дружини. Перший час закохані намагалися приховати від них реалії війни, але правда все одно вирвалася назовні.

"В первые дни они еще держались. А потом пошли слезы: "Папа, ты обещал, что это закончится, а если нас всех убьют? А зачем они это делают?" А ты не можешь ответить им ничего. Конечно, пытались как-то отвлечь – уроками, задачами, играми, физическим трудом. И вроде бы все было хорошо, но когда мимо дома проезжала какая-то фура, то все пригибались, боясь громких звуков", - додав ведучий.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Син-окупант хотів вивезти матір з-під Херсона, але вона відмовилася: злякалася його "дружків".

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою