39-річна співачка і автор пісень, колишня учасниця проекту "ВІА Гра" Світлана Лобода у своєму мікроблозі в Instagram поділилася з читачами сумною новиною — вона захворіла коронавірусом і тепер переносить свій концерт через проблеми зі здоров'ям.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Як зазначила Лобода у своєму мікроблозі, вона дотримувалася всіх можливих запобіжних заходів, але вірус все одно її не пощадив. Також Світлана повідомила, що перенесла свій концерт, який був запланований на 4 березня, так як її тест на коронавірус показав позитивний результат.

"Друзі, я захворіла. На жаль, я не стала винятком... Мені дуже шкода, але я змушена перенести концерт в Мінськ - Арена на 4 березня. Поки буду лікуватися... Знаю, що аншлаг, що ви чекаєте цієї зустрічі довго...Так само, як і я... обіцяю, все буде в кращому вигляді. Дуже люблю вас", - написала Світлана Лобода.

Світлана Лобода підхопила небезпечний вірус
Світлана Лобода підхопила небезпечний вірус

Стурбовані підписники підтримали співачку в коментарях, побажали їй якнайшвидшого одужання і відновлення.

"Одужуйте швидше ❤️", " Світлана, Боже мій! Лікуєтеся, ви-сильна
❤️‍🔥🍀". "Якнайшвидшого одужання, Светик"," Поправляйтеся!", "Світлана Сергіївна, ми дуже вас любимо, якнайшвидшого одужання", " Ой, я спочатку про дві смужки подумала, а потім пост прочитала! Найшвидшого одужання", - пишуть в коментарях шанувальниики.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Світлана Лобода, яка днями зачарувала шанувальників нетиповим чином, показала, як подорослішала і постройнела її старша дочка. Фанати були здивовані тим, що всього за кілька тижнів Єва стала на порядок вище. Останній раз Світлана ділилася спільними знімками в повний зріст 4 січня, і на них Єва виглядає ще зовсім дитиною.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою