Новий екстремальний вид спорту, який набирає популярності в світі, — катання на і-фойлі. Це дошка, на якій можна літати над водою зі швидкістю автомобіля! Ведуча тревел-шоу "Орел і Решка. Чудеса світу", яке по суботах показує Новий канал, Анфіса Черних не могла упустити можливість випробувати нову розвагу на собі.

Коли дівчина опинилася в Барселоні, вона без зайвих роздумів вирушила підкорювати море. Урок покатушок на літаючій дошці з особистим інструктором коштує 175 євро — всього нічого для ведучої з безлімітною картою. Але проїхатися на дошці по воді у Анфіси вийшло не відразу-раз по раз вона забиралася на і-фойл і падала, не втримавши рівновагу.

- Найскладніше у взаєминах з літаючою дошкою-встати на неї і полетіти. У перші півгодини у новачка це навряд чи вийде. Але варто тільки зловити баланс - і можна йти на зліт! - зазначила ведуча тревел-шоу на Новому каналі. - Що творять чудеса техніки? Крила виростають прямо на воді!

Так що якщо любите екстрим і шукаєте щось новеньке-обов'язково спробуйте політати над хвилями на і-фойлі, поки цей вид спорту не став мейнстрімом!

Дивись відео про шоу "Орел і решка":

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою