Настя Каменських є справжнім трендсеттером в Україні. Артистка ще кілька років тому прикувала до себе увагу ЗМІ та тепер стала одним з найголовніших фігурантів новин, а кількість шанувальників в соціальних мережах перевищила 5 мільйонів.

Нещодавно ж знову з'явилися чутки про вагітність Каменських, фігура якої явно виглядає трохи інакше після свят. Після кадрів в тісних сукнях артистка опублікувала домашнє фото без макіяжу перед відпусткою.

Дзідзьо після розлучення з'явився на публіці з іншою жінкою: "показав обраницю?"

"Тільки в одному випадку вдома може бути такий хаос 😅 Коли почалася підготовка до довгоочікуваної відпустки 🥰 Зізнавайтесь, хто, як і я, любить збирати валізи? 🧳" - поцікавилася Каменських.

"Гарненька 😍😍😍", "Вам пора народжувати ❤️❤️❤️", "Яка красуня 🙌🔥", "Не люблю збирати валізу!!! Все потрібно і нічого не влазить 🤷‍♀️, а ходиш в двох шортах і майках" - коментують шанувальники.

Юрій Горбунов показав справжнє обличчя Осадчої без макіяжу: не дозволив відредагувати

Нагадаємо, раніше вагітна Настя Каменських засвітила округлі форми - фігура сильно змінилася.

Дивись відео Насті Каменських:

Також читай про те, що раніше Олена Мозгова була у відносинах з іншим знаменитим виконавцем Олександром Пономарьовим. Зірки перебували в цивільному шлюбі протягом десяти років. Однак Мозгова не відчувала себе добре поруч з артистом, оскільки не відчувала по-справжньому хорошого ставлення з його боку. Пономарьов же відчував себе цілком комфортно, але мати артиста була проти їх любові. Читай про те, чому мама Пономарьова не приймала Олену Мозгову, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою