Ольга Сумська та Віталій Борисюк перебувають у щасливому шлюбі з 1996 року. За 24 роки вони пройшли крізь вогонь і воду, а разом виховали Тоню Паперну та подарували життя Ганні. Молодша дочка пари вже закінчила школу і продовжила навчання в КНУТКіТ імені Карпенка-Карого.

Паперна ще під час студентства переїхала в Росію, де зараз живе та працює. У Москві вона живе з популярним актором Володимиром Ягличем і виховує дочку. А після нової фотографії, на якому видно животик Паперної, заговорили про її другу вагітність.

Катя Осадча без макіяжу показала, як виглядала на ранок після довгих гулянь: такі синці не приховати

"З Новим роком! 🎄 Є хто живий?" - поцікавилася Паперна.

"🔥 Вау!!! Вогонь дитинко!!! З Новим роком Вас всіх, хлопці😍", "Вам дуже йде ваш образ і зачіска 😍🔥", "З Новим Роком! Живі, фух... Антоніно, ви підстриглися? Або це на фото так здається...", "Фігура 🔥" - коментують шанувальники.

Молода дружина Віктора Павлика показала маму: виглядає яскравіше самої Реп'яхової

Нагадаємо, раніше Ольга Сумська прокоментувала народження онука.

Дивись відео Ольги Сумської:

Також читай про те, що Лідія Таран і Андрій Доманський були однією з найяскравіших пар українського шоу-бізнесу більше десяти років тому. Однак зрада телеведучого зруйнувала все, що вони будували так довго. Після розлучення Таран продовжує виховувати спільну дочку Василину, а разом з тим - Шукати справжнє кохання. Про романи телезірки зараз мало що відомо. Особисте життя вона старанно приховує. Але нещодавно Лідія Таран нарешті показала, як живе після розлучення з Андрієм Доманським. Здається, популярна телеведуча змогла знайти своє щастя.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою