Співак і шоумен Діма Коляденко відверто розповів, чи дозволяє собі розслабитися в новорічну ніч, і поділився хитрощами споживання алкогольних напоїв. Про це хореограф повідомив за лаштунками шоу "Новорічна МАСКА".

Діма Коляденко з'явиться в залі святкового шоу "Новорічна МАСКА на каналі" Україна", щоб разом з глядачами і детективами розгадати таємниці нових зимових героїв, під масками яких сховалися популярні зірки. На зйомках проекту Коляденко зізнався, чи дозволяє собі пригубити у святкову ніч.

"Так, але сильно я не напиваюся! У новорічну ніч ви мене п'яним не зможете побачити - Я знаю свою норму. Можу випити дві пляшечки легкого ігристого. А ось якщо вип'ю три - буде реально погано. Доведеться наступного дня лежати і картати себе», – поділився Діма Коляденко.

Але незважаючи на такий підхід, артист знає, як позбутися похмілля, і ділиться секретами з шанувальниками:

«Вранці приймаю пігулку - є такі, які очищають організм від алкоголю. Обов'язково свіже повітря! А ще я бризкаю обличчя водою, приймаю душ, випиваю чашечку еспресо і багато мінеральної води – , розповів Коляденко. - Так щоб напиватися в устілку та лазити на четвереньках – в моєму житті не було. Але мені так хочеться!»

Дивіться прем'єру "Новорічна МАСКА на каналі "Україна" 31 грудня!

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що український хореограф і колишній коханий Ірини Білик Діма Коляденко по-особливому ставиться до новорічних свят, адже більшість бажань, які він загадує, в цей період здійснюються.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою