Відомий російський критик Сергій Сосєдов прославився завдяки тому, що без оглядки на авторитети і політкоректність не боїться висловлювати свою точку зору. Чого тільки варті його слова про знамениту співачку Аллу Пугачову. Про те, за що Примадонна повинна бути йому вдячна, журналіст повідомив в авторському шоу "Альона, блін!» на Youtube-каналі «Super».

Сергій Сосєдов поставив на місце Пугачову
Сергій Сосєдов поставив на місце Пугачову

Сергій Сосєдов вважає, що Примадонна багатьом зобов'язана йому, але, на жаль, це не визнає.

"Я вважаю, що заслужив того, щоб мені говорили якісь подяки, а особливо Пугачова. Я про неї особливо багато писав і говорив. Я був її шанувальником, коли у неї був прекрасний репертуар, коли вона була в силі і хороша. Я багато зробив для її популяризації", - розповів журналіст.

За словами Сосєдова, під час його роботи на українському шоу «Х-фактор» в якості наставника його підопічні регулярно на сцені виконували хіти Пугачової.

Сергій Сосєдов поставив на місце Пугачову
Сергій Сосєдов поставив на місце Пугачову

"Про Пугачову я говорив майже в кожному прямому ефірі, що вона — це еталон. Але я міг цього не робити. А зараз жоден учасник не співає її пісні. І це відбувається тому, що я так вважаю. Вона весь час "так вважає". І я теж "так вважаю", - заявив він.

Ба більше, критик не згоден з думкою Пугачової про те, що він зробив кар'єру виключно на її імені.

"Я не зробив ні на кому кар'єру. У Аллочки мегаломанія. Я зробив кар'єру на своїх статтях, на роботі в хороших газетах і виданнях", — розповів критик.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Сергій Сосєдов знову розкритикував Пугачову і Галкіна. Цього разу Сергія розлютило багатство в розкішному замку зоряної сім'ї. Зі слів критика, незабаром у великих хоромах Максима Галкіна поселяться вихованці дитячих будинків Москви. Адже, мало хто знає, що на шести поверхах розкішного палацу розташовано двадцять житлових кімнат. В общем-то, місця тут так багато, що при бажанні Алла і Макс можуть навіть не перетинатися.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою