Співачка Жанна Фріске пішла з життя в 2015, коли їй було 40. Останній рік свого життя артистка боролася з раком головного мозку, проте хвороба взяла своє.

Жанна Фріске та Дмитро Шепелєв: невідома правда про цивільному шлюбі зірок

На момент смерті Жанни, її синові від телеведучого Дмитра Шепелєва було всього два рочки, зараз йому вже вісім.

Нещодавно телеведучий став батьком вдруге: у Дмитра Шепелєва і його нової коханої Катерини Тулупової народився син.

19 квітня ведучий розсекретив ім'я новонародженого: хлопчика назвали Тихон.

Старші діти пари від попередніх відносин тепло прийняли нового члена сім'ї.

- Ми говорили, що дітям зовсім не обов'язково любити цю нову людину і няньчитися з нею, проте ми будемо раді, якщо вони полюблять її і проявлять терпіння. І зараз, дивлячись на старших дітей, я дуже ними пишаюся. Вони чудово проявили себе, прийняли немовля з розумінням і навіть з гумором. Платон ніжно гладить його по голові і цілує, а Лада (дочка Тулупової - прим.ред.) попросила нову дитину - наступну. Ми поки промовчали", - зазначив Дмитро.

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись відео по темі:

Також читай про те, що покійний чоловік, а за сумісництвом менеджер Селін Діон, за життя ніколи не пропускав концерти коханої дружини. Кожен раз він сидів за лаштунками і спостерігав за її виступом, будучи готовим в будь-який момент надати їй моральну підтримку. Незважаючи на багаторічний досвід і всесвітню славу, Селін все ще хвилюється перед кожним концертом. Справитися з емоціями співачці допомагає особливий ритуал, який вона проводить... померлим чоловіком. Детальніше про це читай, перейшовши по посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою