Творця кіножурналу "Єралаш" Бориса Грачевського поховали на Троєкуровському кладовищі Москви. В останню путь його прийшло проводити близькі і численні шанувальники. Катерина Білоцерківська-дружина покійного, опинилася в центрі уваги як преси, так і просто очевидців. Деякі звернули увагу, що під час похоронної процесії Катерина йшла попереду труни з чоловіком.

Виступ гурту "Время и стекло" та іскрометні жарти: на «1+1 "покажуть новий випуск" жіночого кварталу"

Швидше за все, через пильну увагу і через стрес, жінці було все одно що на неї дивляться. Однак ця деталь з труною привернула увагу багатьох.

Артем Бесов, учасник "Битви екстрасенсів" прокоментував те, що трапилося так: "З людиною, яка йде попереду труни, може трапитися ряд неприємностей, більш того передчасна смерть. Тому родичі і близькі люди завжди повинні йти позаду, проводжаючи покійного в останню путь. Вважається, що той, хто йде попереду труни, може "піти" на той світ раніше небіжчика. На похоронах також не можна також обганяти катафалк - це обіцяє хвороби або неприємності", - повідомив чаклун.

Популярні новини зараз

Переплюнула "молодуху" Ротару: Мережу підірвала фотографія Пугачової в модних джинсових шортах

З опухлими очима: 37-річна Кароль показала, як виглядає, коли стилістів та візажистів немає під рукою (фото)

Несподівано!: 41-річна Ребрик показала, чим почала займатися після того, як пішла з телевізора (фото)

Мріяли про дім та п'ятьох дітей: у родині актриси Катерини Тишкевич сталося горе

Показати ще

Найпростіше блюдо з картоплі і 2-х яєць: міняй начинку і готуй хоч кожен день

Також читай, що співак Сергій Лазарєв у своєму профілі в Instagram показав фотографії та відео, на якому він був ще юним. У той час, коли йому було 13 років, він знявся в епізоді кіножурналу «Єралаш».

Вийшли купити речі дитині: красеня Бурака Озчівіта з дружиною підловили в простому торговому центрі (ФОТО)

Співак згадав про це, тому що Бориса Грачевського не стало 14 січня 2021 року, і він був творцем проекту. Він написав: «не стало Бориса Грачевського - засновника і головного натхненника дитячого кіножурналу»Єралаш". Складно уявити в нашій країні людину, яка б не знала що таке «Єралаш», і не починав би наспівувати пісню «хлопчаки і дівчата», ледь почувши її перші акорди. Мені пощастило не тільки протягом багатьох років співати цю саму пісню в заставці, але і знятися в одній із серій легендарного кіножурналу», - поділився своїми думками Лазарєв.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні